دانلود کاتالوگ فنی
پروفیل های 4 حفره وین کلاس

فریم 4 حفره

 

پروفیل فریم 4 حفره به صورت ثابت در چهارچوب در و پنجره ها با زیرسازی استاندارد قابل استفاده می باشد. این پروفیل قابلیت استفاده از نوارهای درزبندی مخصوص اتصال به پروفیل یا شیشه را دارد.

 

 


لنگه پنجره 4 حفره

 

این پروفیل برای بخش بازشو پنجره به کار برده می شود و قابلیت استفاده از یراق آلات با آخرین استانداردهای اروپا را داراست. دو نوار درزبندی مختلف در نقاط اتصال به پروفیل و شیشه استفاده می گردد. در ضمن این پروفیل قابلیت اتصال به پروفیل میانی متحرک را داراست.

 

  

 


میانی متحرک سه حفره

 

پروفیل میانی متحرک برای پنجره ها یا درهای دولنگه بازشو بدون ستون ثابت وسط استفاده می گردد. این پروفیل به بازشو پنجره و یا بازشو در متصل و یا همراه با آن از قاب جدا می گردد. قابلیت استفاده از یراق آلات با آخرین استانداردهای اروپا در این پروفیل وجود دارد و توسط نوار درزبندی عایق می گردد.

 

 


پروفیل قاب بزرگ

 

این پروفیل که به صورت قاب ثابت روی فلز و یا بستر پنجره ساختمان قابل استفاده است. این پروفیل قابلت استفاده از نوارهای درزبندی مخصوص اتصال به پروفیل یا شیشه را دارد. همچنین این پروفیل برای ساخت درب ها؛ پنجره های بزرگ و تولیداتی مانند درب و پنجره های Tiltle &slide که در آن ها از یراق آلات و ریل های مختلف روی پروفیل قاب استفاده می شود؛ به کار می رود